Tecrübe, Kalite ve GüvenMedikalMEDİKAL

Çok çeşitli Medikal CNC Parçaları üreten bir şirket olarak, tüm işlenmiş ihtiyaçlarınız için ilk iletişim hattınız olacağımıza güvenebileceğinizi biliyoruz. Profesyonellerimiz, baştan sona sizinle birlikte çalışarak, hayal edebileceğiniz herhangi bir proje için en ayrıntılı gereksinimlerinizi karşılarken, zorluklarımızı asla sınırlamaz ve her zaman sınırlarımızı zorlar.
https://www.gksavunma.com.tr/wp-content/uploads/2022/06/medikal.jpg

Gündüz Kardeşler CNC İşleme, Medikal CNC İşleme alanında güvenilir isimdir. Hizmetimiz, müşterilere aldıkları hizmet ve ürünlerde güven sunar. Güvenilir bir itibar ve markalı deneyim sayesinde, CNC ile işlenmiş tüm Medikal ekipmanların gereksinimlerini karşılıyor ve beklentileri aşıyoruz.

Gündüz Kardeşler CNC İşleme Tarafından Sağlanan Medikal İşleme Hizmetleri
Medikal işleme söz konusu olduğunda, ayrıntılara gösterilen özenden asla kaçınılamaz. 5 eksenli frezeleme zanaatında mükemmel olan makinistlerimiz, Medikal ekipman, alet ve dahili yapısal işlenmiş bileşen üreticileri arasında ilk tercihtir. Medikal makinistlerimiz, paslanmaz çelikten titanyuma kadar çeşitli malzemelerle çalışır. İster özel bir taban plakasına, optik muhafazaya, yatak montajına veya herhangi bir dahili yapısal desteğe ihtiyacınız olsun, ekibimiz her zaman size teslim edecektir.

Hassas Medikal CNC İşleme İçin:
Döner yatak yuvaları
Tarayıcı çerçeveleri
Montaj braketleri
Soğutma plenumları
Parantez
Küçük ve orta boy parçalar
CNC Medikal İşleme İhtiyaçlarınızın İhtiyaçlarını Nasıl Karşılıyoruz?
Medikal işlenmiş ürünlerimizi ISO 9001:2015 kalite ortamında üretiyoruz.
Hassas İşlenmiş CNC 3, 4 ve 5 Eksen Freze
Canlı Takım ile CNC Torna
En karmaşık geometrileri hassas bir şekilde üretmek için Gibbs/CAM sisteminde üretilmiştir

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishPortugueseRussianSpanishTurkish