20+ Yıllık Tecrübe

Yüksek üretim, İhtiyaçlara hızlı yanıtFİRMA

Firma Profili

Uzun yıllardır hassas parçaların üretimi ve tasarımı ile uğraşan kıdemli mühendisler, teknisyenler ve müşteri hizmetlerinden oluşan profesyonel bir servis ekibi topladık. İlgili sektörlerdeki müşterilerin üretim ve kullanılan süreçte karşılaşılan sorunları çözmelerine, üretim verimliliğini artırmalarına ve üretim maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olabiliriz. Ve müşterilere mükemmel ürün tasarımı ve kullanım planı sunmaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Firmamızın ürün yelpazesinde traktör yedek parça, otomotiv yedek parça, hidrolik bağlantı ekipmanları, inşaat malzemeleri, tarım makinaları yedek parçaları, iş makinası yedek parçaları, pervane üretimi ve ayrıca müşterilerimizin istekleri üzerine her türlü rekor somun, cnc torna frezelik işlerin imalatı yer almaktadır.

En İyi Ekipman
Şirket içi yeteneklerimiz, sektördeki en yeni ve en iyi makine seçimimizin bir meyvesidir. İmalat ekipmanından test ekipmanına kadar, fikirleri göz açıp kapayıncaya kadar gerçeğe dönüştüren en yeni araç ve makinelere sahibiz.
Güvenilirlik Ve Hızlı Teslimat
Hızlı geri dönüş süresi ile hızlı prototip ve ürün geliştirme, bizi diğerlerinden farklı kılan şeydir. Parçanın karmaşıklığı ne olursa olsun, size tam olarak ihtiyacınız olanı sağlamaya söz veriyoruz.
Hızlı Geri Dönüş
En kısa sürede parçanıza mı ihtiyacınız var? Tasarımın karmaşıklığına ve kullanılan malzemeye bağlı olarak parçanızı birkaç saatten birkaç dakikaya kadar kısa sürede işleyebiliriz.
Deneyim
Bunu, operasyonlarımızın bel kemiği olduğuna inandığımız, deneyimli profesyonellerden oluşan deneyimli ekibimize borçluyuz. Müşterilerimize başka hiçbir üreticinin sunmadığı seçenekler sunuyoruz.

İnsanlar GK Savunma Makine ürünlerine ve hizmetlerine güveniyor

aselsankonya logo
sag_group_logo
erve-savunma
karsan_logo
bozankaya_logo
erkun_logo
grebo_logo
omnitek_logo
ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishPortugueseRussianSpanishTurkish